odwiedź nas na myspace facebook

Konsultacje nauczycieli

GODZINY KONSULTACJI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

NAUCZYCIELE OGÓLNOKSZTAŁCĄCY

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia i godzina konsultacji

1

Baran Włodzimierz

Piątek  godz. 12:30-13:25  sala 4.12

2

Baranek Małogorzata

Piątek  godz. 13:25-15:10  sala 5.11

3

Brusiło Zdzisława

Wtorek  godz. 7:15-8:00  świetlica

4

Gajoszek Mariola

Wtorek  godz. 4:30-16:30  sala1.11

5

Gąsior Anna

Poniedziałek godz. 15:15-16:00  sala 4.04

Poniedz. godz. 13:25-15:10 (wyłącznie pisanie) sala 4.04

6

Guzek Barbara

Środa godz. 12:30-13:25 i 13:25-14:10   sala 3.10

7

Iglewska Jolanta

Poniedziałek  godz. 14:25-15:10 i 15:15-16:00  sala 4.12

8

Jasiczek Dorota

Piątek godz. 14:25-15:10 sala 4.01

9

Kaźmierczak Katarzyna

Poniedziałek  godz. 13:25-14:10  sala 3.02

10

Klima Joanna

Wtorek godz. 12:15-13:00 sala 1.04

11

Komórek Joanna

Wtorek  godz. 12:30-13:15 sala 4.05

Poniedz. godz. 13:25-14:15 (wyłącznie pisanie) sala 4.05

12

Kowalska Anna

Poniedziałek godz. 14:25-15:10

13

Kujawa Janusz

Środa  godz. 7:15-8:00  świetlica

14

Kurek Anna

Wtorek  godz. 15:15 – 16:00  sala gimnastyczna

15

Kusion Izabela

Wtorek, Czwartek godz. 13:30-15:15  sala 4.02

16

Kwak Barbara

Piątek  godz. 14:15-15:00  sala 5.13

17

Leńczyk Katarzyna

Poniedziałek godz. 13:25-14:10 sala 5.05

Piątek godz. 13:25-14:15 (wyłącznie pisanie) sala 5.05

18

Lewandowska Barbara

Czwartek  godz. 14:25-15:25  sala 1.13

19

Lubczyńska Anna

Czwartek  godz. 7:15-8:00  świetlica

20

Michalak Ireneusz

Czwartek  godz. 14:15-15:10 sala 4.10

21

Misiak Barbara

Czwartek  godz. 13:25-14:15 sala 5.12

22

Piechowska-Stencel Alicja

Poniedziałek  godz. 7:15-8:00  świetlica

23

Pohl Urszula

Środa  godz. 13:25-14:15 i 14:25-15:10  sala 4.12

24

Polański Konrad

Wtorek  godz. 13:25-14:10 sala 3.12

25

Potkowska Joanna

Poniedziałek  godz. 15:15 – 16:00  sala gimnastyczna

26

Reutt Anna

Wtorek godz. 11:30-12:15 sala 1.02

27

Schmidt Paweł

Piątek  godz. 14:25-15:10 sala gimnastyczna

28

Skałecki Krzysztof

Środa  godz. 15:15-16:00 sala 3.13

29

Stawarska-Poleszko Alina

Środa  godz. 12:30-13:15  sala 5.10

30

Stokłosa Robert

Poniedziałek godz. 13:15-14:45 sala 5.04

31

Stopka Michał

Środa godz. 15:15 – 16:00  sala gimnastyczna

32

Sudoł Lidia

Piątek godz. 11:30-12:15 sala 1.05

33

Sufryd Anna

Poniedziałek godz. 15:15-16:00 sala 5.12

34

Szydłowska Małgorzata

Środa godz. 13:25-14:15 sala 3.01

35

Śliż Magdalena

Czwartek godz. 13:25-14:10 sala 3.10

36

Śmigielska Halina

Wtorek godz. 13:25-14:10  sala 5.13

37

Wąchała Danuta

Czwartek godz. 15:15-16:00  sala 5.01

38

Wulczyńska Sandra

Wtorek godz. 14:25-15:10 sala 3.11

39

Zakrzewska Iwona

Wtorek godz. 14:25-15:10 sala 3.10

40

Załomska Magdalena

Piątek godz. 7:15-8:00  świetlica

41

Żegliński Arur

Środa godz. 14:25-15:10 sala 4.03

 

 

Grudzień 2017
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
pion muzyczny
pion ogólnokształcący

Najbliższe wydarzenia






Przydatne linki